My, Dzieci z Dworca Zoo...

Temat: Pracownik sektora gastronomicznego
" />Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, ekskluzywnego hotelu w Alpach Francuskich, poszukuje:

Pracowników sektora gastronomicznego (kucharzy, pomocników kucharzy, kelnerów, barmanów)

Obowiązki:
-przygotowywanie zleconych dań
-podawanie posiłków i napojów
- obsługa gości, kontakt z gośćmi
- przyjmowanie zamówień
- rekomendacja dań z menu
- utrzymanie stolików w czystości

Wymagania:
-minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
-komunikatywna znajomość języka francuskiego
- bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
-nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- kontrakt sezonowy ( od 19 grudnia) , zatrudnienie przez pracodawcę z Francji
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w miłym, dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze
-zakwaterowanie i wyżywienie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę


Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem "PRACOWNIK GASTRONOMICZNY /KRK/1010" na adres mailowy: rekrutacja@jobsplus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a 1350/1b 1350/2 1350/3
Źródło: efrancja.com/forum/viewtopic.php?t=273Temat: KORUPCJA w Węgorzewie
" />Według mnie na to pytanie nie da sie jednoznacznie odpowiedziec.Podarowanie upominku w postaci kawy czy tez czekoladek tylko w zamian za miła i serdeczną obsługe korupcja bym nie nazwał . Natomiast jesli za upominki te ktos dostałby chodzby najmniejszy przywilej ,obietnicę czy inna forme pomocy (niz w zakresie obowiązków osoby obsługującej) to w świetle prawa takie zachowanie mozna by było nazwac korupcja.Teraz ja mam pytanie dlaczego dajemy (bo pewnie nie tylko pan)upominki urzednikom,lekarzom tylko za miła obsługe a nie dajemy ich ekspedietkom w sklepie, fryzjerom, kierowcom autobusów czy tez sprzataczce??????? Wracając do pana pytania przytoczyłbym tu takze przykład kelnerów i barmanów którzy otrzymują za dobra obsługe napiwek i znów pojawia sie pytanie łapówka czy nie????
Ps.bardzo trafnie pan opisał sytuacje w Wydziale komunikacji w Starostwie Powiatowym. podpisuje sie pod tymi zdaniami.
Źródło: ww.orientacja.pl/viewtopic.php?t=21457


Temat: KORUPCJA w Węgorzewie
" />
">Według mnie na to pytanie nie da sie jednoznacznie odpowiedziec.Podarowanie upominku w postaci kawy czy tez czekoladek tylko w zamian za miła i serdeczną obsługe korupcja bym nie nazwał . Natomiast jesli za upominki te ktos dostałby chodzby najmniejszy przywilej ,obietnicę czy inna forme pomocy (niz w zakresie obowiązków osoby obsługującej) to w świetle prawa takie zachowanie mozna by było nazwac korupcja.Teraz ja mam pytanie dlaczego dajemy (bo pewnie nie tylko pan)upominki urzednikom,lekarzom tylko za miła obsługe a nie dajemy ich ekspedietkom w sklepie, fryzjerom, kierowcom autobusów czy tez sprzataczce??????? Wracając do pana pytania przytoczyłbym tu takze przykład kelnerów i barmanów którzy otrzymują za dobra obsługe napiwek i znów pojawia sie pytanie łapówka czy nie????
Ps.bardzo trafnie pan opisał sytuacje w Wydziale komunikacji w Starostwie Powiatowym. podpisuje sie pod tymi zdaniami.

A czy to czasem nie jest tak,że korupcje węszymy ("z ciekawosci"?),przeciw korupcji protestujemy ale tylko wtedy, gdy to nas nie dotyczy.A gdy chcemy załatwic sprawę dla nas ważną, to wreczena łapowki nie wykluczamy a czasem ja dajemy.Gdyby tak nie bylo to nie bylo by tez korupcji bo wystarczy "łapówek"nie dawać a problem sam zniknie.
Źródło: ww.orientacja.pl/viewtopic.php?t=21457